Poradna: Zařizuji si s přítelkyní byt a měli jsme do obývacího

Sekce: Feng Shui

Otázka:

Dobrý den, zařizuji si s přítelkyní byt a měli jsme do obývacího pokoje vybraný krásný zelený koberec. Prodavač nám řekl, že zelená na podlahu nepatří - tím nás trochu rozhodil a tak jsme nákup koberce pozastavili. Teď po internetu hledám pravdu, ale ne a ne se k něčemu dopátrat.Žádám Vás tímto o radu.....( místnost je na západ, jedna zeď tmavě hnědá ostatní bílé, nábytek venge)

, 11.02.2010
Odpověď

Dobrý den, pokud je obývací pokoj v západním sektoru, máte zde velice dobře zvolené barvy . Tento sektor harmonizuje energie kovu, která je vyjádřená bílou, šedivou a fialovou barvou a posilován je energií země, která je vyjádřená všemi zemními barvami (žlutá, hnědá, tmavě oranžová, bordó). Pokud je v místnosti kromě bílé jen tmavě hnědá barva (stěna nábytek), pro koberec by bylo vhodné zvolit kontrastní barvu, jak jste pravděpodobně zamýšleli. Vyberte však z barev pro tento sektor, například zlatavá, oranžová nebo bordó by mohly vypadat velmi dobře. Zelená by také byla pěkná, ale ne pro tento sektor – energie dřeva by byla v destruktivním vztahu s energií kovu a oslabovala by tento sektor spojený s oblastí dětí a kreativity. Jinak proti zelenému koberci nic nemám, je to přirozená barva trávy, takže naopak je velmi vhodný.

Markéta Petříková , 12.02.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference