Poradna: Pod pokojem loznice mame kuchyni, nevim jak rozmistit

Sekce: Feng Shui

Otázka:

dobrý den, pod pokojem loznice mame kuchyni, nevim jak rozmistit nabytek v loznici, naproti vchodu je okno, to zn.že mezi okno a dvere, nemohu umistit postel, na dalsi stenu nevim, protoze pod ni jde v kuchyni kuchynská linka s vodou a na dalsi stene je pod ni kuchynský sporák, postele by se mi vlezly jen na stenu pod niz v pokoji je kuchynsky sporak, ale castecne nohama budu zasahovat v posteli do odpadu, odtoku vody, naprosto nevim jak tuto situaci vyresit, dekuji

, 14.02.2010
Odpověď

Stále opakuji – nejdůležitější při umístění postelí je dodržení školy formy, tedy čelem k pevné stěně, ne mezi okno a dveře nebo dvě okna atd. Umístěte tedy postel podle školy formy a snažte se v kuchyni vytvořit co nejharmoničtější prostředí. V noci vařit nabudete, takže vliv sporáku a odpadu je zanedbatelný.

Markéta Petříková , 01.04.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference