Poradna: Narodila jsem se 2.2.1981, mam dvě dítka, jsem sama,

Sekce: Feng Shui

Otázka:

Dobrý den, narodila jsem se 2.2.1981, mam dvě dítka, jsem sama, život nejenom v dětství začal ne zrovna dobře, ale i nadále pokračuje v partnerských vztazích. Prosím o radu, jaké je mé číslo, jaké zvolit barvy doma v obývacím pokoji(ráda bych fialovou),a zdali nějak mohu napomoci neštěstí pryč, a štěstí do domu. Děkuji za zpětnou vazbu. Janinka

, 10.02.2010
Odpověď

Vaše Kua číslo je 4, patříte do východní životní skupiny. Vaše příznivé směry jsou sever pro prosperitu, jih pro zdraví, východ pro harmonii vztahu a jihozápad pro jasné myšlení. Barvu v obýváku Vám neporadím, pokud neznám umístění místnosti podle Bagua. Doporučovala bych Vám provedení rituálu na energetické očištění prostoru, který Vám pomůže zbavit se starého a nastartovat nový pozitivní začátek Vašeho života. Dále doporučuji posílení jihozápadního sektoru, který je spojený s partnerstvím a vztahy. Jsou zde vhodné partnerské fotografie nebo párový předmět – dvě rostliny, kameny, obrázky a podobně.

Markéta Petříková , 11.02.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference