Poradna: Hezký den, moc ráda bych od vás poprosila o radu s

Sekce: Feng Shui

Otázka:

Hezký den, moc ráda bych od vás poprosila o radu s umístěním postele v ložnici. Moc možností tam nemáme, jelikož máme po celé délce místnosti okna včetně dvou balkonových dveří a dále dvoje dveře do ložnice (jedny vchodové a druhé do šatny). Vím, že by nohy neměly směřovat ke vchodovým dveřím do ložnice, což jsme se stažili dodržet, takže nyní máme postel v rohu, za hlavou rovnou stěnu, ale nohy směřují k oknu (jsou tam i balkonové dveře). Dveře do šatny máme v úrovni hlavy, ale na druhé straně místnosti a naproti nim není okno. Není to problém? Moc děkuji za radu. Hezký den.

, 10.02.2010
Odpověď

Z Vašeho popisu není možné zjistit jaká je přesná dispozice místnosti. Vždy je nutné dodržet školu formy – pevná stěna za hlavou, postel nesmí být ve spojnici okno – dveře nebo okno – okno. Postel v rohu ničemu nevadí, nohy k oknu také nejsou zásadním problémem – naopak výhled z okna Vám poskytuje výborného zlatého fénixe. Dveře do šatny se nepočítají jako dveře do místnosti – nemůže jimi nikdo neočekávaně vstoupit, takže také nejsou problémem. Myslím, že je tedy vše v pořádku.

Markéta Petříková , 11.02.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference