Poradna: Dobrý deň, chcem sa spýtať. Bývam v byte z ktorého

Sekce: Feng Shui

Otázka:

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Bývam v byte z ktorého mám výhľad na cintorín, asi 300m od bytovky. Viem že to nie je vhodné z hľadiska feng shuei, pretože je to veľa energie jin. Chcel by som vedieť či sa to dá nejako eliminovať. Známi mi radia aby som to predal, ale ja si myslím že nikdy na sídliskách nenájdeme byt ktorý je úplne ideálny a malo by sa to dať najeko vyvážiť aby sme eliminovali vplyv a mali sme doma dobré energie, preto sa chcem poradiť s odborníkom. Ďakujem veľmi pekne.

, 26.02.2010
Odpověď

Myslím si, že vliv hřbitova není na tak velkou vzdálenost zásadní, navíc jej není třeba vnímat tak negativně. Můžete provést dvě nápravy. Oblast tohoto výhledu co nejvíce oživit a tím zároveň upoutat pozornost na něco jiného a zavěsit ven na fasádu vedle okna zrcadlo Bagua, které bude odrážet případné negativní vlivy.

Markéta Petříková , 01.04.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference