Poradna: Co se týká feng-shuji jsem začátečník samouk.Udělala

Sekce: Feng Shui

Otázka:

Dobrý den.Co se týká feng-shuji jsem začátečník samouk.Udělala jsem si doma pořádek a vylepšila zónu kariéry a ono to vážně funguje :-)! Teď ale potřebuji poradit.Koncem minulého roku jsem zažila pár hodně stresových situací a do teď se cítím mizerně.Hlavně doma na mne příjdou deprese a špatné nálady.Pomohlo by mi i v tomhle Feng-shuji? Poradíte mi co s tím?Děkuji.Ludmila

, 10.02.2010
Odpověď

Také Vám bych doporučovala především důkladný úklid, vyřazení všeho co nepotřebujete nebo nechcete a provedení rituálu na energetické očištění prostoru. Také zkontrolujte, zda postel, oblíbené křeslo a pracovní židle je umístěna správně podle školy formy. Špatným náladám se nepoddávejte a začněte dělat něco co Vás baví. Pokud byste si sama nevěděla rady, nestyďte se navštívit psychologa.

Markéta Petříková , 11.02.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference