Poradna: Chtěla bych vás touto cestou požádat o radu.Mám dvě

Sekce: Feng Shui

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych vás touto cestou požádat o radu.Mám dvě malé děti a často velmi nemocné,pokojíček s ložnicí mají na Z,SZ.Jak tento pokoj zharmonizovat,aby se jim tam dařilo dobře?Je to holčička 21.9.2008 a kluk 27.4.2006.Něco mi říká,že to místo pro ně není vhodné,ale nemáme je kam jinam přemístit.A jaký sektor by jim vyhovoval nejvíce, děkuji za odpověd a váš čas

, 16.02.2010
Odpověď

Dobrý den, bylo by potřeba zjistit nakolik má na nemocnost dětí vliv prostor kolem nich a nakolik jiné vlivy. Každopádně holčička patří do západní životní skupiny, její Kua číslo je 8 a příznivé směry JZ, SZ, Z a SV, pro zdraví je z nich nejvhodnější SZ. Chlapec patří do východní životní skupiny s Kua číslem 3. Jeho příznivé směry jsou J, S, JV a V, pro zdraví je nejvhodnější Sever. Pokud je to tedy možné, nasměrujte jim do jejich šťastných směrů čela postele, aby směrem k hlavě přicházela energie z tohoto směru. Je však nutné zachovat školu formy, která je této metodě vždy nadřazena!!! Západní sektor se spojený s oblastí dětí a kreativity, pro dětský pokoj tedy není špatný, ale může zde být málo denního světla a slunečního svitu. Proto bych každopádně doporučovala co nejvíce pohybu venku, zdravou stravu, vztahově harmonické prostředí a vytvoření co nejklidnější zóny pro odpočinek a co nejinspirativnějšího pro hraní.

Markéta Petříková , 01.04.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce feng shui
Přejít na odborné články relaxace.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference